author
Gerben Roosink
Creating Happy & Healthy Winners | Founder Mind the Body
04. Leiderschap
Bekijk profiel

Je Mindset Herstructureren

02. Persoonlijke ontwikkeling
Groepssessie
Max 20 deelnemers

Trefwoorden

  • change management
  • coaching
  • Gedrag
  • growth mindset
  • Persoonlijke Ontwikkeling

Deel deze tafelsessie


Prijs: € 775
€ 937.75 incl btw


Niet beschikbaar?

Is deze tafelgast niet beschikbaar op het door jou gewenste moment maar heb je wel interesse? Neem contact met ons op.

Mail tafelgasten.com

Beschrijving

DE BUS
We hebben allemaal een eigen bus en deze bus is gevuld met allerlei 'ikken'. Zo heb je een positieve ik, een oplossingsgerichte ik, een gedisciplineerde ik, maar ook een ongedisciplineerde ik of een ik in de weerstand.

In jouw bus heb je een aantal passagiers (ikken) voorin en dicht bij het stuur zitten, maar je hebt er ook een aantal achterin zitten of misschien zelfs een paar in het laadruim gegooid. Zit een ik dicht bij het stuur dan pakt deze ik vaak het stuur over jouw leven over. Zit in een ik in het laadruim dan heb jij bewust gezegd dat jij 'niet zo bent'.

Deze ikken staan aan het stuur van jouw leven. Het zou natuurlijk prachtig zijn als we allemaal gedisciplineerde, ijverige en liefhebbende ikken achter het stuur hebben die elkaar perfect afwisselen wanneer je ze nodig hebt. Niks is minder waar...

Een paar beroemde passagiers die velen van ons in ons hebben zijn:
DE PLEASER: de anderen altijd geeft wat ze nodig hebben en staat binnen het kantoor bekend als de "Yes-Man". Uit onderzoek gebleken de minst productieve werknemer.
DE PUSHER: bereikt vaak veel, maar tegen welke prijs? Anderen werken niet graag met haar of hem samen omdat deze dominantie ik alles voor elkaar moet krijgen.
DE INNERLIJKE CRITICUS: denkt in goed of fout, zwart of wit, 1 of 0. Omdat in onze wereld niks zo zwartwit is, heeft deze ik veel moeite met het niet perfect afleveren van welke taak dan ook.

DE WORKSHOP
Tijdens deze workshop gaan we in op jouw bus met jouw ikken. Je krijgt een duidelijk beeld van wie jij aan het stuur zet en of dit wel een handige keuze is. Daarbij zou een workshop niet compleet zijn als je geen toolkit meekrijgt om hier iets aan te doen.

Meer online trainingen van Gerben Roosink

High Performance Workshop
Gerben Roosink Gerben Roosink High Performance Workshop
Aan de hand van ervaringen uit de Mariniers, Prestatie Psychologie en de Kunstacademie nemen we je mee in de wereld van gezonde high performance.
study 02. Persoonlijke ontwikkeling
€ 100
High Performance Workshop
Gerben Roosink Gerben Roosink High Performance Workshop
Aan de hand van ervaringen uit de Mariniers, Prestatie Psychologie en de Kunstacademie nemen we je mee in de wereld van gezonde high performance.
study 02. Persoonlijke ontwikkeling
€ 775
De Mariniers Mindset
Gerben Roosink Gerben Roosink De Mariniers Mindset
Wat vertel jij jezelf wanneer het zwaar wordt? Gebruik de Mariniers Mindset om dagelijks je doelen te behalen.
study 02. Persoonlijke ontwikkeling
€ 775