author
Jan Jaap van Weering
Etiquette & Protocol Trainer
02. Persoonlijke ontwikkeling
Bekijk profiel

“Zegevieren met manieren” tijdens de feestdagen!

08. Entertainment
Groepssessie
Max 20 deelnemers

Trefwoorden

  • Etiquette
  • Gedrag
  • Kerst
  • Plezier
  • Praktische Tips

Deel deze tafelsessie


Prijs: € 795
€ 961.95 incl btw


Niet beschikbaar?

Is deze tafelgast niet beschikbaar op het door jou gewenste moment maar heb je wel interesse? Neem contact met ons op.

Mail tafelgasten.com

Beschrijving

Corona of niet….over een aantal weken zullen velen van ons toch aanschuiven aan het kerstdiner. Het diner hoort inmiddels net zo bij Kerst als de Kerstman en de kerstboom.

Waar niet iedereen bij stilstaat is de etiquette die bij het kerstdiner hoort. Want, hoeveel glazen staan er officieel per gast op tafel? En wat is nou echt de ‘koninklijke volgorde’ van de gangen tijdens het diner?

In deze masterclass geeft etiquette deskundige Jan Jaap van Weering nuttige adviezen en verrassende tips voor de komende feestdagen waardoor uw Kerst- en Oud & Nieuw vieringen stijlvol kunnen verlopen.

Met actuele onderwerpen zoals :

o Dresscodes en kleding adviezen

o Alternatief begroeten van gasten,

o Tafelschikking, wie zit naast wie, hoe hanteer ik correct het servet, mes & vork.

o Hoe eet ik soep en andere gerechten op de juiste wijze en mag ik tijdens een diner naar de wc?

o Hoe breng ik op de juiste wijze een toast uit?

o Maar ook: hoe manifesteer ik mij op een feestelijke receptie zowel privé & zakelijk.

o Etiquette quiz

Uitstekend alternatief voor een kerstborrel
Jan Jaap weet als geen ander inhoud te combineren met persoonlijke anekdotes en een flinke dosis humor. Tijdens deze online masterclass van 1,5 uur wordt dan doorgaans ook veel gelachen. De masterclass is dan ook zeer geschikt als alternatief voor een fysieke kerstborrel.

Na het volgen van deze masterclass weet je in ieder geval hoe je het kerstdiner in deze bijzondere tijden een extra feestelijk en vooral stijlvol tintje kunt geven.

Meer online trainingen van Jan Jaap van Weering

Training Gast- en Klantgericht denken in de 1,5 meter Horeca
Jan Jaap van Weering Jan Jaap van Weering Training Gast- en Klantgericht denken in de 1,5 meter Horeca
De training gast- en klantgericht denken is voor medewerkers uit de bediening, receptionisten/balimedewerkers en uit de event- en congresbranche.
study 03. Communicatie
€ 750
Succesvol Solliciteren en Sociale Vaardigheden
Jan Jaap van Weering Jan Jaap van Weering Succesvol Solliciteren en Sociale Vaardigheden
Je krijgt maar één kans om een eerste goede indruk te maken! Wij trainen u hoe u zich optimaal kunt voorbereiden op een sollicitatie.
study 02. Persoonlijke ontwikkeling
€ 750
Masterclass Tafeletiquette
Jan Jaap van Weering Jan Jaap van Weering Masterclass Tafeletiquette
Tafeletiquette en omgangsvormen in de 1,5 meter maatschappij
study 03. Communicatie
€ 750